Světnice s nádechem starých časů
19. 09. 2017
Světnice s nádechem starých časů

Světnice s nádechem starých časů

Světnice, jak ji znali naši prababičky a pradědečkové. Dominatnou jsou repasovaná původní kachlová kamna z 19. století.

Kachlový sporák o jedné troubě s pecí byl vystavěn na původní dispozici. Kachloví, které se dochovalo bylo pečlivě zrenovováno a doplněno. Stůl s židlemi v popředí, ve stylu venkovského biedermeiru, pochází z naší dílny v JCDC designu. Celou pohádkovou atmosféru dotváří porcelánová stahovačkoa či plechové hodiny, kterým jsme opět vdechli rytmus času. Většinu doplňků v podobném stylu můžete nalézt v našem JCDC shopu.

Komentáře (27)

 • Avatar
  Tracy Waynes
  18 Feb 2022 /

  Sometimes an image tells a story in such a effective way even thousand of words can not described written by some cipd assignment writers. This image with the heading of village weaver actually tells a story of primitive way of lifestyle and today in the age of technology we are way far from this.

 • Avatar
  Emma Bryan
  08 Apr 2023 /

  with the current condition with your facing damaging and stern winter, because safety is what always important in the this particular industry and I am very much impressed with the presented by these guys to do my assignment in New Zealand . It is simply great to see this and it's just welcoming for it